fbpx

tajim express

Bununla birlikte, 2019’da düşüşlerle (yedi) bazı mücadeleler yaşadı.

Bununla birlikte, 2019’da düşüşlerle (yedi) bazı mücadeleler yaşadı.

En azından, Edwards-Helaire elit bir kelepçe olacak ve Reid ve Patrick Mahomes ile iniş açıkça hanedan değerini büyük bir şekilde artırıyor.Edwards-Helaire’in sezon boyu liglerin orta turlarında seçilmesi gerekiyor ve tartışmalı. hanedan çaylak taslaklarında en iyi seçeneğiniz. 33: Tee Higgins’den Cincinnati Bengals’a İlk 2020 projeksiyonu: 38 hedef, 23 resepsiyon, 303 yarda, 2 TDHiggins 6 fit-4, 216 pound ile giriş yaptı ve yeni takım arkadaşı A.J. ile karşılaştırmalar yaptı. Çerçevesi, yakalama yarıçapı ve müthiş top becerileri nedeniyle yeşil. Clemson ürünü, hasarının çoğunu sahada (14.6 aDOT) yapacak olan bir çevre alıcısı (geçen sezon% 19 yuva) olarak profilleri. Higgins, 2019’da koşulan rota başına ortalama 3,8 yarda, bu yılın çaylak sınıfında en iyi ikinci oldu.

Muazzam bir üst tarafı var ve büyüklüğü ve devasa kanat açıklığı, kale çizgisine yakın bir güç olacağını gösteriyor. Tabii ki Green, Tyler Boyd ve John Ross III de derinlik çizelgesinde olduğu için oynaması biraz zaman alabilir. Higgins, sonunda bir fantezi gücü (ve belki de Joe Burrow’un en büyük hedefi) olarak ortaya çıkma yeteneğine sahip, ancak 2020 liglerinde son tur seçmeye değmez. 34: Michael Pittman Jr.’dan Indianapolis Colts’a İlk 2020 projeksiyonu: 63 hedef, 39 resepsiyon, 530 yarda, 4 tank avcısı USC ürününün devasa bir çerçevesi (6 fit 4, 223 pound) ve aynı zamanda olağanüstü eller ve top becerileri çok iyi bir rota koşusu ve tartışmalı yakalama yeteneği ile devam edin Hız (4.52 40 yarda atışı) veya yakalama sonrası yeteneği açısından öne çıkmıyor, ancak bir çevreye sahip olan ve kale çizgisi silahı olarak hakim olacak bir oyuncu olarak Courtland Sutton ve Alshon Jeffery ile karşılaştırmalar yaptı. .

Geniş bir alıcıya muhtaç Colts ekibine ve aynı zamanda iyi bir koşu engelleyicisine, topçu ve ara sıra geri dönen Pittman, profesyonellerde aceleyle sahaya çıkmayı düşünüyor. Parris Campbell ve Zach Pascal, T.Y.’nin arkasındaki fotoğraflar için birincil yarışması olacak. Hilton, böylece Pittman aceleyle Philip Rivers’ın ilk üç hedefinden biri olarak ortaya çıkabilirdi. Onu iyi bir geç tur pilotu olarak kabul edin.

35: RB D’Andre Swift’den Detroit Lions’a İlk 2020 projeksiyonu: 171 taşıma, 717 yarda, 5 TD; 33 resepsiyon, 272 yarda, 1 TD: Aslanların Kerryon Johnson için rekabeti artırması bekleniyordu ve bu kadar erken 2.Turda, Georgia’nın pro-stil hücumunda müthiş olan Swift ile hem bir acele (440 taşır) hem de alıcı olarak üretim yaptı (73). resepsiyonlar) üç mevsim boyunca. Verimliliği muhteşem olmaktan çok daha sağlamdı ve biraz patlayıcılıktan yoksundu, ancak bunu güvenilirliği, makul hızı (4.48 40 yarda atışı), çabukluğu ve pas yakalama becerisiyle telafi ediyor. Wift’in üç-aşağı ters yönü var ama ona başlayacak Kariyeri, esas olarak top taşımaya odaklanmayı düşünen Johnson ile tekrarlar için rekabet ederken, Swift ile geçiş durumlarında daha meşgul. Bu muhtemelen Swift’in fantastik çıktısını sınırlayabilir, ancak kesinlikle RB2 sayılarıyla flört edebilir ve orta turda bir seçim yapmaya değer.

41: RB Jonathan Taylor’dan Indianapolis Colts’a İlk 2020 projeksiyonu: 161 taşıma, 678 yarda, 5 TD; 16 resepsiyon, 132 yarda, 1 TDP Bu yılın çaylak sınıfındaki belki de en iyi ihtimal, sadece aceleci bir bakış açısıyla, Wisconsin ürünü bu yılki sınıfta taşıma, koşma alanı ve koşuşturma sayılarında geçti. Taylor’ın 3,7 YAC’si dördüncü en iyisiydi ve Şubat ayındaki biçerdöverde de ezdi, 5 fitlik 10, 226 pound’luk ağır bir şasiye rağmen pozisyonun en iyisi 4.39 40 yardlık bir vuruş ve sağlam 7.01 üç konik matkap kullandı. İşte top düşürme (18) ve pas yakalama yeteneği (68 hedefte dokuz damla). Taylor bir aceleci olarak seçkin bir üst tarafa sahip, ancak profesyonellerde bir alıcı olarak faktör olmayan biriyse uç bir PPR RB1 olarak maksimuma çıkabilir.gamblingprofessors.com

Kısa vadeli fantastik değeri, görevdeki erken-geride kalan Marlon Mack ve pasif uzman Nyheim Hines ile çok fazla sorgulanmaktadır. Taylor orta turlarda kapılmaya değer, ancak güvenilir bir fantezi başlangıcı olması biraz zaman alabilir. 42: WR Laviska Shenault Jr.’dan İlk 2020 projeksiyonuna: 33 resepsiyon, 387 yarda, 2 tank avcısı; 39 acele yarda Shenault, iyi bir boyuta (6 fit-1, 227 pound) ve oyun kurma yeteneğine sahip olduğu için, ancak dayanıklılık ve rota koşma endişeleri olduğu için biraz patlama / düşüş beklentisi. Colorado ürünü, iyi ellere ve yakalama sonrası yeteneğine sahip patlayıcı, fiziksel bir alıcıdır ve bu da onun büyük bir avantajı olduğunu gösterir. Belki de geniş bir alıcıdan daha fazla “saldırı silahı”, dışarıda, slotta (2019’da% 36) veya arka sahada (geçen sezon 23 taşıdı) oynayacak kadar çok yönlü.

Bir çaylak olarak çeşitli rollerde meşgul olmasını bekleyin, ancak Jaguarların geniş alıcı üçlüsü (DJ Chark Jr., Dede Westbrook ve Chris Conley) muhtemelen 2020 fantezi katkılarını sınırlayacak. Bugün bir lig oluşturun veya bir lige katılın >>

Hile Sayfası Merkezi >>

No 43: TE Cole Kmet’den Chicago Bears’a İlk 2020 projeksiyonu: 11 resepsiyon, 122 yarda, 1 TDChicago, Jimmy Graham, Demetrius Harris, Adam Shaheen ve diğer altı kişiyi de içeren grubun son üyesi Kmet ile birlikte dar uçlarını seviyor. Notre Dame ürünü sağlam bir alıcı ve yetenekli bir engelleyici ve aynı zamanda bu yılki çaylak sınıfının en genç sıkı sonlarından biri (Mart’ta 21 yaşına girdi).

Olağanüstü boyu (6 fit-6, 262 pound), ayrıca iyi elleri ve top becerileri var. Austin Hooper ve Tyler Higbee ile pas yakalayan bir sıralı sıkı sona doğru gelişmeyi düşünen bir oyuncu olarak karşılaştırmalar yaptı. Çoğu gibi – tamam, hepsi – genç sıkı uçlar, Kmet’in TE1 bölgesine ulaşması biraz zaman alacak, ancak o güçlü bir hanedan zulası olacak.

Kmet, Graham’ın arkasında neredeyse sıfır 2020 değerine sahip. 46: WR KJ Hamler’den Denver Broncos’a İlk 2020 projeksiyonu: 55 hedef, 32 resepsiyon, 371 yarda, 2 tank avcısı Penn State ürünü, patlayıcı ancak aşırı derecede küçük (5 fit 9, 178 pound) bir alıcıdır ve Tavon Austin kompozisyonlarını çekmiştir. küçük çerçevesi, müthiş hızı ve çok yönlülüğü. Hamler’in elleri bir sorun (geçen sezon dokuz düşüş) ve büyüklüğü kesinlikle puanlama fırsatlarını ve belki de fantezisini sınırlayacak.Hamler bir slot alıcısı (geçen sezon% 89 slot), geri dönen (81 kombine) üniversitede kick ve punt dönüşleri) ve rusher (2019’da 13 taşıma) Denver’da. O, 1. Hafta slot görevleri için DaeSean Hamilton’un favorisi olacak, ancak Courtland Sutton, Jerry Jeudy, Noah Fant, Melvin Gordon ve Phillip Lindsay’in varlığı, Hamler’ı tutarlı bir çaylak sezonu fantezi değerine giden yolu bulamayacak durumda bırakıyor.

Sadece derin PPR liglerinde geç seçilmeye değer. 49: WR Chase Claypool’dan Pittsburgh Steelers’a İlk 2020 projeksiyonu: 23 hedef, 14 resepsiyon, 183 yarda, 1 TDClaypool çok büyük (6 fit 4, 238 pound), müthiş bir hıza sahip fiziksel bir alıcı (4,42 40 yarda atış) ve oyun kurma yeteneği. Eski Notre Dame yıldızı muhtemelen dikey çevre alıcısı olarak en iyisidir, ancak yine de daha fazla sahip olma / büyük yuva rolüne yol açabilecek basın kapsamına karşı ayırma ve buna karşı çalışmaya ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, 2019’da düşüşlerle (yedi) bazı mücadeleler yaşadı.

Claypool ayrıca özel takım değerine sahip güçlü bir engelleyicidir. Profesyonellerde sıkı son oynaması istenebilir, bu nedenle hızı / atletizmi / alma yeteneği, pozisyonda ciddi fantezi üretimine yol açabilir. Kısa vadeli değere giden yolu bulması pek olası değil, ancak derinlik çizelgesinde JuJu Smith-Schuster, Diontae Johnson ve James Washington önlerinde ve 2020 liglerinde draft edilmesi gerekmiyor. 52: RB Cam Akers’dan Los Angeles Rams’a İlk 2020 projeksiyonu: 172 taşıma, 718 yarda, 7 tank avcısı, 23 hedef, 17 resepsiyon, 138 yarda, 1 TD Zor ve zor Akers, 5 fit-10, 217 pound ağırlıkla ölçer hız (4,47 40 yarda çizgi) ve iyi güç (20 tezgah tekrarı). Bazı büyük oynama yeteneğinden yoksun olmasına ve geçen sezon temastan sonra hasarının çoğunu yapmak zorunda olmasına rağmen (5.0 YPC, 1.7 YBC), Akers hala bu yılın çaylak sınıfındaki en iyi YAC / zorla kaçırılan müdahale profillerinden birini yayınladı. Eyalet ürününün karmakarışıklığın üstesinden gelmesi ve dertlerin üstesinden gelmesi gerekecek (son iki sezonda her biri sekiz tane), ancak Akers’in üç aşağı potansiyeli var.

Kariyerine, ikinci yıl Darrell Henderson Jr. ile geniş bir açık rekabette başlayacak ve taşıma ve gol çizgisi çalışmalarının çoğunu talep etmek için müthiş bir fırsata sahip olacak. Verme işini Henderson’a ertelemek Akers’ın çıktısını sınırlayabilir, ancak kesinlikle RB2’ye sahip ve orta turlarda bir seçmeye değer. 53: QB Jalen, Philadelphia Eagles’a Zarar Veriyor İlk 2020 projeksiyonu: 27’den 16’sı, 187 yarda, 1 TD, 1 INT; 14 acele yarda Hurts, 4,59 tekerleği ile çok iyi bir atlet ve profesyonellerde top taşıyıcı olarak oyun kurucu olacak. Oklahoma ürünü geçen sezon 233 hamlede 1.298 yarda ve 20 gol attı.

Hurts ayrıca, atışlarının yalnızca% 8,3’ünde (bu sınıfın en iyisi) hedef dışı kaldığı ve 10,2 aDOT’a (ikinci en yüksek) rağmen ortalama 11,3 YPA (en iyi) olduğu için bir pasör olarak olağanüstü bir 2019 sezonundan da yeni çıktı. Hurts’un doğruluğunun çalışması gerekir, ancak serttir ve top kayıplarından kaçınır. Tarz olarak Tyrod Taylor’a benzer şekilde, Hurts’un bir zamanlar QB1 sayılarıyla flört etme şansı vardır. 2017 ve 2018 sezonlarında sakatlık geçirdikten sonra 2019’da 16 normal sezon maçının hepsinde yer alan Carson Wentz’in sakatlanması dışında bu yakın zamanda olmayacak. 55: RB J.K.

Dobbins’den Baltimore Ravens’e İlk 2020 projeksiyonu: 90 taşıma, 383 yarda, 2 TD; 23 hedef, 17 resepsiyon, 140 yarda, TDEditor’s PicksClay: 2020 fantezi futbol projeksiyonları yaparken öğrendiğim 50 şey NFL serbest ajansı ve takaslarına fantastik futbol tepkisi: Gronk ve Brady Tampa1’de yeniden bir araya geldi RelatedDobbins müthiş hız, denge ve oyun kurma becerisine sahip olağanüstü bir atlet. . 5 fit-9, 209 pound’luk bir çerçeve sporu yapıyor ve bir darbeli acele ve alıcı olarak katkıda bulunma yeteneği ile üç aşağı bir seçenek. Ohio State’teki son sezonunda, Dobbins’in 2.003 acele yardası ve 21 golü bu yılın çaylak sınıfında zirvede kaldı. 3.5 YAC notu altıncı en iyi oldu. Baltimore’un yüksek skorlu hücumuna inmek, Dobbins’i çok uzun vadeli bir tavana sokar, ancak kısa vadede Mark Ingram II, Gus Edwards ve ikinci sınıf koşucusu Justice Hill ile tempo değişikliği olarak kullanılması muhtemeldir. ayrıca listede.

Dobbins çok erken sezon fantezi değerine sahip olmayacak, ancak 2020 sezonu boyunca güçlü bir yedek kulübesinin sonu olacak. 57: WR Van Jefferson’dan Los Angeles Rams’a İlk 2020 projeksiyonu: 35 hedef, 21 resepsiyon, 259 yarda, 1 TDJefferson 6 fit-1, 200 pound iyi hız, eller (268 hedefte 10 kariyer düşüşü) ve rota koşusu kabiliyet. Florida’da çevre alıcısı olarak çalışırken, özellikle güçlü ya da patlayıcı değil ve elinde topla çok şey yapmakta zorlandı. Jones, 2020 seçmelerindeki en eski oyunculardan biri (bu yaz 24 yaşına girecek), bu nedenle hemen Josh Reynolds’a 3 numaralı görevler için rekabet sağlaması bekleniyor.

Robert Woods veya Cooper Kupp’ta bir sakatlık olmasını yasaklayarak 2020 fantastik değerine giden yolu bulması pek olası değil, özellikle Sean McVay geçen sezon daha çok zorlu sona dönerken. 59: WR Denzel Mims’den New York Jets’e İlk 2020 projeksiyonu: 63 hedef, 39 resepsiyon, 495 yarda, 3 tank avcısı Jetler taslağa geniş alıcıda büyük bir ihtiyaç ile girdi ve bu boşluğun bir kısmını 2. Turda Mims ile doldurdu. Senior Bowl’da güçlü gösterilerle kendisine yardım eden ve birleştiren uzun (6 fit-3, 207 pound) çevre alıcısı. Baylor ürünü, olağanüstü bir yakalama yarıçapına sahip fiziksel ve patlayıcı bir dikey mevcudiyettir.

Indianapolis’teki biçerdöverde 40 yarda 4.38 ve sınıfının en iyisi 6.66 üç konili matkap yaptı. Düşmeler biraz endişe vericidir (son üç sezonda 20), elindeki topu ayırma ve oynatma yeteneği (2019’da 3.0 RAC). Jamison Crowder, Jets’in slot alıcısı olarak kilitlendi, ancak Mims’in tek meşru rekabeti yeni gelen Breshad Perriman ile takımın çevre durumu tamamen açık. Zaman alacak gibi görünüyor ve kesinlikle Sam Darnold’dan üçüncü yılda bir atılım gerektirecek, ancak Mims 2020 sezonunun bir noktasında esnek radar üzerinde çalışabilir. O, sınırda geç tur uçuş malzemesi olacak. 62: RB AJ Dillon’dan Green Bay Packers’a İlk 2020 projeksiyonu: 45 taşıma, 183 yarda, 1 TD; 4 resepsiyon, 32 yarda Dillon, 6 fit 247 pound ile bu sınıftaki en büyük sırtlardan biridir.

Boston College ürünü, özellikle dinamik olmayan ve alıcı olarak pek bir şey sunmayan güçlü, yokuş aşağı bir yarışmacıdır (BC’de 35 maçta 21 resepsiyon). Aşınma ve yıpranma da bir kırmızı bayraktır, çünkü son üç sezonda 845 taşıma taşıdı. Dillon, atletik olarak biçerdöverde çok iyi bir performans sergiledi, 40 yarda (4.53), dikey (41 inç) ve geniş sıçrayışta (131 inç) etkileyici izler bıraktı. Dillon, profesyonellerde Jordan Howard veya Sony Michel’e benzer bir rol oynamak istiyor.

Sonunda bir fark yaratan kişi olabilir ancak 2020’yi Aaron Jones ve Jamaal Williams’ın arkasına gömülü olarak açacak. Her iki tecrübeli destek de bir sözleşme yılına giriyor, bu nedenle Dillon, 2021’de Packers’ın önderi olarak ortaya çıkabilir. Yine de 2020 sezonluk liglerde seçilmesi gerekmiyor. 3 No’lu Tur. 66: RB / WR Antonio Gibson’dan Washington Redskins’e İlk 2020 tahmini: 56 hedef, 38 resepsiyon, 416 yarda, 1 TD; Gibson, lige geniş bir alıcıdan veya geri koşmaktan çok bir “saldırı silahı” olarak giriyor, ancak sırtlarla aşırı yüklenmiş bir Redskins kadrosunda alıcı oynamaya odaklanmayı düşünüyor. Memphis ürünü büyük (6 fit, 228 pound ) ve mükemmel gücü, hızı (4.39 40 yarda atışı) ve zorluğu olan müthiş bir atlet.

Elinde topla bir korku, 2019’da taşıma başına 8,4 yarda ve hedef başına 13,1 yarda (11,9 RAC) ortalamasına sahip. Buradaki en büyük endişe, Gibson’ın iki FBS’si sırasında toplam 33 taşıma ve 66 hedefi kontrol ettiği deneyimdir. Aynı zamanda bir tekme dönüşü olan Gigson, Kelvin Harmon, Steven Sims Jr. ve Terry McLaurin’in arkasındaki enstantane ve hedefler için ilk yarışması olan Trey Quinn gibi oyuncularla kapıdan büyük bir rol oynama fırsatına sahip. İniş noktası Gibson’ı geç tur uçağı olarak değerlendirmeye değer kılıyor, ancak ilerlemesinin sezon dışı boyunca izlenmesi gerekecek. 76: RB Ke’Shawn Vaughn’dan Tampa Bay Buccaneers’a İlk 2020 projeksiyonu: 113 taşıma, 475 yarda, 3 tank avcısı; 36 hedef, 28 resepsiyon, 211 yarda, 1 TD Şu anda ligde derinlik çizelgelerini geriye doğru koşmak için çok fazla açık nokta yok. Ama Vaughn bulmuş olabilir.

Vanderbilt ürünü, bu sınıftaki birçok destekten biraz daha yaşlı (Mayıs’ta 23 yaşına giriyor), ancak verimliliğini göz ardı etmek imkansız. Vaughn, üçüncü en iyi FMT / YAC profilini kullanıyor ve son iki sezonun her birinde hem acele hem de alıcı olarak etkili oldu. Vaughn hızlıdan daha hızlıdır (4,51 40 yarda atışı) ve 5 fit 10, 214 pound’luk zorlu bir oyundur.Vaughn, her üç düşüşe ve gol çizgisine hızlı bir şekilde katkıda bulunabilecek büyüklük ve yeteneğe sahiptir.

Yeni görünümlü Buccaneers hücumunda, taşıma için Ronald Jones II ve kapıdan çıkan hedefler için Dare Ogunbowale ile rekabet edecek.