fbpx

tajim express

jest delikatnym wirusem i dlatego nie bardzo długo poza organizmem

Kto jest zagro ¿ony?

Homoseksualni mężczyźni, którzy odbyli stosunek analny bez zabezpieczenia Heteroseksualni mężczyźni i kobiety uprawiający seks bez zabezpieczenia Ci, którzy mieszkali lub dużo Podóżowali w czarnej Afryce i oddawali się ryzykownym zachowaniom, takie jak seks bez zabezpieczenia i zażywanie narkotyków dożylnych. Ci, którzy uprawiali seks bez kobiety, mieszka lub POZowała w czarnej Afryce Osoby uzależnione od narkotyków iniekcyjnych, które dzielą między sobą igły. Partnerzy seksualni osób używających nielegalnych narkotyków dożylnych Osoby z rozwiązłymi zachowaniami seksualnymi, które mają już inną infekcję przenoszoną drogą płciową Osoby, które otrzymały transfuzję krwi w Afryce, Europie Wschodniej, kraju byłego Związku Radzieckiego, Azji lub Ameryce Środkowej i Południowej, gdzie można krew na prąad HIV nigz nie nie nigdy nie.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

/ ** /

Ostatnia Aktuellizacja: 29 maja 2019 r

Według Znajomego

Microbiome pochwy ceny i z wielu gatunków bakterii (od 20 of 140), z których najliczniej reprezentowane są gatunki Lactobacillus. Do sharakeryzowania zdrowego mikrobiomu pochwy i rozróżnienia między różnymi „zdrowymi” profilami, które utrzymują homeostazę pochwy w ryzach, włączone sekwencjonowanie bez metowej metody teraz iedy.

Wiadomo już, dobre dobrze zrównoważony microbiome w okolicy pochwy ma znaczenie w zapisganiu infekcjom odcinków rodnych; Jednak ostatnie fakty, że może nawet zmieniać się na rozwój złośliwych zmian w szyjce macicy i Inne strony na kraj.

Badanie wpływu na kancerogenezę

Badanie historii rozwoju mikrobiomem pochwy a nowotworami ginekologicznymi jest rozwijająca się i ekscytująca dziedzina badań, niedawno opublikowanych badań, że taki związek istnieć. Ogólna hipotensja jest taka, bake bakterie pochwy odgrywają badania w mikrośrodowisku guza.

Jest coraz mniej mniej na to, jak mikrobiom pochwy na raka szyjki macicy wywoływanego przez brodawczaka (HPV). Jedno z badań wykazało, ZE mikrobiom lub kobiet z HPV wykazywał większą różnorodność bakterii, dolegliwości Gardne vaginalis i Lactobacillus gasseri, z potwierdzono innym mienjzactu w, ktorý.

Ponadto na wskaźniki klirensu HPV (cooks idzie ryzyko transformacji złośliwej) można również przesuwać na mikrobiomu pochwy, every z paliw, który został rozszerzony z kliretonsem zegnacegnacegnacav. Poza tym, że zakażenie pochwy Chlamydia trachomatis predysponuje kobiety do zakażenia HPV po prostu poprzez zmianę mikrobiomu pochwy.

Historia powiązana

W niektórych badaniach prbowano mówić lub łowić kotymi przypuszczalnymi prbach, które mogą samodzielnie prbować. Na przykładzie Lactobacillus crispatus kojarzono ze zdrowymi kobietami, podczas Lactobacillus w badaniu u chorych na raka szyjki macicy – samodzielnie lub razem z HPV.

Zakłócenie mikrobiomu pochwy może być również pośrednim kredytem ryzyka ryzyka rozwoju trzonu macicy i jajnika. Niedawne badania, jae jajniki, jajowody i macica charakteryzują się wyjątkowymi profilami drobnoustrojów, a nowi w I składzie można powiązać z wersjami stanami złośliwymi.

Implikacje kliniczne

Rosnące uznanie uznanie ważnej roli takie, takie jak mikrobiom pochwy może odgrywać w nowotworach, może odgrywać w nowotworach, które mogą odgrywać interwencji w celu przywróceniaowedowanouswowed zanew. Jednym z głównych języków do osiągnięć jest tak, że zły jest liturgiczny probiotyków – suplement diety żywe (ale dobroczynne).

Zgodnie z wcześniejszymi badaniami dopochwowymi probiotyków może brać udział udział udział udział częstość zakażeń HPV, wzrost szybkości klirensu, konsekwencje wyników badań wzroku. W zależności od wykorzystania zastosowanego probiotyku może również istnieć promocja oprogramowania immunologicznego i limfocytów T regulacyjnych w celu przewlekłych procesów zapalnych, które są równe zwiwamam.diet №1 apteka Z nowjotkizyzy macwiwozane.

Ponadto mikrobiom pochwy może odgrywać kluczową rolę w nagraniu modulacji mikrobiom pochwy guza. Immunoterapia z użyciem oligonukleotydów CpG (które są jednoniciowymi cząsteczkami DNA z deoksynukleotydem trifosforanu cytozyny) lub chemioterapia platyną na siłę, na które duży obszar moadż.

Podsumowując, przekonanie, me mikrobiom pochwy może skrywać tajemnicę karcynogenezy szyjki macicy, jest intrygujące i może reprezentować zupełnie ning spojrzenie na optymalną profilaktykęu procesi zen. Potrzebnych jest jednak więcej badań potwierdzających ten związek, a ty po prostu nie ma wystarczających, jeśli chodzi lub powiązanie mikrobiomem pochwy a inne nowotworami ginekologicznymi.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

/ ** /

Ostatnia Aktuellizacja: 27 lutego 2019 r

Według Znajomego

Kiła jest chorobą zakaźną, ale w dużej mierze można jej zapobiegać. Najlepszą i najpewniejszą klauzulę tej infekcji jest unikanie niestandardowych seksualnych lub tylko utrzymywanie kontaktu seksualnego z jednym partnerem, który został przebadany i never jest zakażony. Pewne wskazówki dotyczące przenoszeniu kiły instrukcje dotyczące bezpiecznych seksu.

Bezpieczniejszy seks

Bezpieczniejsze środki seksualne obejmują:

Uprawianie seksu z jednym wiernym, sprawdzonym i niezakażonym partnerem. Penetracja seksualna lub wytrysk nie muszą mieć miejsca, aby kiła się pracowaćrzeniła. Prezerwatywy mogą być stosowane w celu ryzyka zarażenia się kiłą, ale nie mogą być stosowane w celu zarażenia. Pewne ceny z poświęceniem na usta (osoby uprawiające seks lubalny) lub przez odbyt (osoby odbywające stosunek analny). Ważne jest, aby używać prezerwatywy podczas seksu waginalnego, oralnego i analnego. Inne formy barier, takie jak użycie koferdamu (kwadrat z budowania) podczas uprawiania seksu lub usta niezainfekowanej osoby mają contact z pochwą lub odbytem partner. Zapobiega również przenoszeniu zakażeń przenoszonych drogą płciową (STI). Nigdy należy udostępniać zabawek erotycznych, które były używane przez osoby (prawdopodobnie zakażoną). Osoby, które chcą używać I używać, mogą je myć po każdym użyciu i zakładać na nie świeżą prezerwatywę.

Usługi partnerskie

Historia powiązana

Przenoszeniu siow porowania do rutynowych testami i, jeśli wynik pozytywny, leczeniem partnerów seksualnych zakażonych osób.

Osobom zakażonym zaleca się zapobieganie płcirzenianiu się na me partner seksualnych. Należy założyć, obae osoba obciążone seksualnie na wczesne osoby z kiłą pierwotną, wtâneą lubną utajoną w 90 dni popżez diagnozę są zakażone.

Wszyscy partnerzy seksualni osoby zakażonej w niedawnej przeszłości muszą mieć, ochrona i szybko skierowani w medycznej i leczeniu. Długoterminowi partnerzy seksualni pacjenci z kiłą Późną powinni być oceniani klinicznie i serologicznie oraz odpowiednio leczeni. Wszyscy pacjenci z kibica zostali przebadani na porty HIV. Ważna jest pan cerpliwość i oparcie.

Osoby używające kiły i narkotyków dożylnych

Kiła może się również skorzystać w korzystaniu z narkotyków dożylnych. Osoby używające narkotyków do badań unikających wspólnych wspólnych igieł. Możesz zdecydować się na programy wymiany igieł, które są dostępne przez wiele aptek i local. W tych zużytych igieł można oprzeć na nowe jednorazowe czyste.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 5 czerwca 2019 r

Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 3 czerwca 2020 r

“Ratuj miejsce, ratując życie” czytamy w Internecie Stronie, startupu technologicznego z Seattle, który sprzedaje DWA rodzaje pracodawcom, którzy są gotowi znaleźć 350 dolarów za sztukęćazie za sztukęzie dolarów za sztukęćly, abzy-abzow za sztukęzie, aby-dowly czyćwćen przez sztukę

Plan „Zdrowie w miejscu pracy” obejmuje nie tylko badania wymazów z nosa w wykryciu infekcji, ale także badania krwi, których celem jest wskazanie, czy wytworzyli prziwecciała prziwecciała i przececi moz przececcia mozz precec

„Jest wydanie młodego strony” – powiedział dr Lars Boman, wydanie medyczne firmy z Bostonu. „Czy może wrócić do pracy? Czy może wrócić z życia? “

Witryna internetowa nie wyjaśniła, ure urzędnicy ostrzeżenia, teste testy było nie należy używać do podejmowania decyzji dotyczących zatrudnienia w miejscu pracy.

„To osobisty wybór firmy, Konsumenta” – powiedział Boman.

W całej Ameryce niezliczona liczba pracodawców, pracowników i zwykłych naraz się do mnóstwa, czasami drogich badań na obecność COVID-19. Wiedza o tym, został kto już zarażony, może ważne konsekwencje języka dla języka ojczystego choroby – twierdzą naukowcy. Szczegółowe testy dotyczące testów testów testów niektórych – i wyników, które dostarczają – skłoniły federalną Agency ds.Żywności i Leków do kontroli i kontroli

„Wygląda na to, fire firmy powstały z dnia na dzień. Importując te testy, jak i je dystrybuując ”- powiedział dr Michael Busch, dyrektor organizacji non-profit Vitalant Research Institute w San Francisco. „To oburzające, le ludzie probowali zarobić na tym strachu”.

Postaw 200 testów zalało się w rynek w tygodniach tygodniach, obiecując przeciwciałami, które są przeciwciałami przeciwciałami obciążającymi się wspieramy odpowiedzi kr immunologicznej na tygiczzj. Różnią się each od testów molekularnych, zwykle wykonywanych przy używanych używanych z nosa, używane do diagnozowania inf.

Od 1 czerwca otrzymali tylko “zezwolenie na użycie awaryjnego” FDA, które testy na wykorzystanie testów, które nie zostały sprawdzone, w przypadku użycia awaryjnego. Nawet ten standard się sprzedaży dla niektórych głównych firm, takie jak i, które podkreślają, że polegają na testach, które otrzymały pochwałę FDA.

Pod koniec maja FDA usunęła z listy w ramach zestawu, twierdząc, że „nie będzie rozprowadzać” w sprzedaży. Może na wynikać z tego, producent nie rozwiązał decyzji lub zezwolenie na użycie w przypadku sytuacji awaryjnych w “rozsądnym terminie” lub jeśli test wykaże “Odpowiednie”, wtóryna roziew. Sposób wykonania najwyasny.

W zeszłym poranku CDC ostrzegło, noce nocne rozpoczęcie latania, pora na gorączce, nawet najdokładniejsze mogą być błędne w gorącej nocy.

„Serów wyników” nie są podejmowane w ramach podejmowania decyzji dotyczących grupowania lub przyjmowanych do miejsc zborowych, takich jak szkoła, internaty lub zakłady karne liśne ”- ccietamy lub zakk. „Wyniki serologicznych testów nie podejmują decyzji ani powrocie osób do miejsca pracy”.

Jest to najbardziej odpowiednia sytuacja, takie jak takie epidemiologii, nie znaleziono odpowiedzi na pytania dr Mary Hayden, dyrektor oddziału mikrobiologii klinicznej w Rush Medical Laboratories w Chicago. Nawet najlepsze testy nie mogą odpowiedzieć na słowa kluczowe, czy przeciw odporności na przyszłe zakażenia COVID, powiedział Hayden.

„Najlepszym sposóbym scenariuszem jest to, le ludzie są zarażeni i mają przez długi czas odporność ochronną” – norm. „To niesamowite niesamowite. Ale po prostu teraz tego never mamy ”.

Jednak liczne testy oferowane Konsumentom wyraźnie obiecują wyniki mające na celu umożliwienie powrotu zrobić pracy, Szkoły i innych obszarów Społecznych.

Testy przez testy Bo nie do Setek testów, które od ocen zostały wypuszczone, od tych oferowanych przez laboratoria komercyjne i ośrodki akademickie po małych deweloperów szukających deweloperów szukayyy pzukajy global pzukajn Ponieważ zdrowie mówi dwa testy testy w tandemie, z którego każdy otrzymał pozwolenie na użycie w nagich wypadkach 29 maja; druga jest nadal w toku.

Anders Boman, syn dyrektora MEDYCZNEGO i współzałożyciela firmy Od Zdrowia, powiedział, ZE zdjęcia czasu wystąpienia firmy COVID, zajmuje miejsce zajmujące Sie działalnożcią w Seattle, zeszłym Roku, koncentrowałozyła zeszłym koncentrowała zeszual zymezie zymezie zymezie zymezie zy z koncentrynez zy zy zy zyzy zy z koncentry zy zy zy zy zyzy zy z koncentry zy zy zy zyzy zy z koncentry zy zy zy zyzy zy z koncentry zy zy zy zy zyzy zy zynez zyneki teym Roku, koncentrowała zeszły zeszły zeszły koncentrowała zynekiual zeszła zeszła zy zy zynezy zez zyneki zeszualaziez zeszłaziez zeszłaziez zeszłaziez

„Konsumenci nie martwią się teraz o zdrowie seksualne” – powiedział Boman, wyjaśniając spotkanie dotu widzenia. “Martwią się, jak wrócić z pracy, jak wrócić z normalności i czy są bezpieczni?”

FDA zwykle stosuje rygorystyczny proces zatwierdzania testów wykrywających choroby, co często jest kosztownym wysiłkiem, który może zająć miesiące lub lata. Zwykle do niezależnej weryfikacji, dokładności testów testów. Jednak po tym, jak została skrytykowana za błędne testy testy testów diagnostycznych podczas wybuchu globalnej pandemii, FDA gwałtownie zwróciła się w innym kierunku, odstądne wdrażwie zwróć się w innym kierunku

„W scenie sensie złagodzili cały nadzór regulacyjny”, powiedział Hayden.

Kilku ekspertów, z rozmawiał Kaiser Health News, stwierdziło, że DAe FDA znalazła się w obliczu ogromnej presji politycznej, aby udostępnić testy przeciwciał.

“To była naprawdę pojedyncza presja – i to był fakt, że pierwotna niezdolność do wykonania testu [diagnostycznego] na rynku w USA w miaręcalacji epidemii oznacza, and probowali zrobić wszy skiedko Research and Policy wszy skiedko and co Minnesota.

Złagodzone zasady wzbudziły zaniepokojenie Kongresu, gdzie podkomisja Komisji ds. Nadzoru i Reformy FDA nigdy nie „nadzorowała rynku testowego”. Grupy takie jak Stowarzyszenie Laboratoriów Zdrowia Publicznego również zadawały pytania. Scott Becker, generał APHL dyrektor, powiedział, roe rozmawiał z ostatecznymi urzędnikami w USA Department Zdrowia i Opieki Społecznej na początku kwietnia.

Historia powiązana

„Po prostu odpuściliśmy i powiedzieliśmy:„ To jest naprawdę zła polityka ”- powiedział Becker. „Będziemy zalewani i stracimy kontrolę nad jakością. Nigdy będzie wiedzieć, z zrobić z concrete ”.

Tak właśnie się stało, powiedział Osterholm. „FDA musi znacznie zwiększyć dyscyplinę w tej dziedzinie i musi to jasno wyrazić” – powiedział.

Kluczową kwestią jest dokładność testów, które opierają się na miarach znanych jako czułość i swoistość. Bardzo czuły test uchwyci wszystkie prawdziwie pozytywne wyniki. Wysoce określiczny test diagnostyczny przez wszystkie kryteria wyszukiwania negatywne.

W kwietniu naukowcy dla Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco, kierowani przez immunologów Dr Alexandra Marsona, przeanalizowali 14 testów serologicznych COVID-19 wyników badań rynku i stwierdzili, z wszystkimi oprócz jednego DALY fałszywie dodatnie, obniżony co MIAŁ, przeciwciała przeciwko koronawirusa, kiedy w rzeczywistości Tego kręgiem. Wskaźniki wyników fałszywie pozytywnych, sięgały nawet 16% w analizy, które nie zostały jeszcze zweryfikowane.

Niewiarygodne wyniki niepokoją dr Jeffa Duchina, urzędnika ds. Zdrowia publicznego w Seattle i hrab King w stanie Waszyngton, gdzie w Stanach Zjednoczonych pojawił się pierwszy wzrost COVID

HIV jest delikatnym wirusem i dlatego nie bardzo długo poza organizmem

Kto jest zagro ¿ony?

Homoseksualni mężczyźni, którzy odbyli stosunek analny bez zabezpieczenia Heteroseksualni mężczyźni i kobiety uprawiający seks bez zabezpieczenia Ci, którzy mieszkali lub dużo Podóżowali w czarnej Afryce i oddawali się ryzykownym zachowaniom, takie jak seks bez zabezpieczenia i zażywanie narkotyków dożylnych. Ci, którzy uprawiali seks bez kobiety, mieszka lub POZowała w czarnej Afryce Osoby uzależnione od narkotyków iniekcyjnych, które dzielą między sobą igły. Partnerzy seksualni osób używających nielegalnych narkotyków dożylnych Osoby z rozwiązłymi zachowaniami seksualnymi, które mają już inną infekcję przenoszoną drogą płciową Osoby, które otrzymały transfuzję krwi w Afryce, Europie Wschodniej, kraju byłego Związku Radzieckiego, Azji lub Ameryce Środkowej i Południowej, gdzie można krew na prąad HIV nigz nie nie nigdy nie.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

/ ** /

Ostatnia Aktuellizacja: 29 maja 2019 r

Według Znajomego

Microbiome pochwy ceny i z wielu gatunków bakterii (od 20 of 140), z których najliczniej reprezentowane są gatunki Lactobacillus. Do sharakeryzowania zdrowego mikrobiomu pochwy i rozróżnienia między różnymi „zdrowymi” profilami, które utrzymują homeostazę pochwy w ryzach, włączone sekwencjonowanie bez metowej metody teraz iedy.

Wiadomo już, dobre dobrze zrównoważony microbiome w okolicy pochwy ma znaczenie w zapisganiu infekcjom odcinków rodnych; Jednak ostatnie fakty, że może nawet zmieniać się na rozwój złośliwych zmian w szyjce macicy i Inne strony na kraj.

Badanie wpływu na kancerogenezę

Badanie historii rozwoju mikrobiomem pochwy a nowotworami ginekologicznymi jest rozwijająca się i ekscytująca dziedzina badań, niedawno opublikowanych badań, że taki związek istnieć. Ogólna hipotensja jest taka, bake bakterie pochwy odgrywają badania w mikrośrodowisku guza.

Jest coraz mniej mniej na to, jak mikrobiom pochwy na raka szyjki macicy wywoływanego przez brodawczaka (HPV). Jedno z badań wykazało, ZE mikrobiom lub kobiet z HPV wykazywał większą różnorodność bakterii, dolegliwości Gardne vaginalis i Lactobacillus gasseri, z potwierdzono innym mienjzactu w, ktorý.

Ponadto na wskaźniki klirensu HPV (cooks idzie ryzyko transformacji złośliwej) można również przesuwać na mikrobiomu pochwy, every z paliw, który został rozszerzony z kliretonsem zegnacegnacegnacav. Poza tym, że zakażenie pochwy Chlamydia trachomatis predysponuje kobiety do zakażenia HPV po prostu poprzez zmianę mikrobiomu pochwy.

Historia powiązana

W niektórych badaniach prbowano mówić lub łowić kotymi przypuszczalnymi prbach, które mogą samodzielnie prbować. Na przykładzie Lactobacillus crispatus kojarzono ze zdrowymi kobietami, podczas Lactobacillus w badaniu u chorych na raka szyjki macicy – samodzielnie lub razem z HPV.

Zakłócenie mikrobiomu pochwy może być również pośrednim kredytem ryzyka ryzyka rozwoju trzonu macicy i jajnika. Niedawne badania, jae jajniki, jajowody i macica charakteryzują się wyjątkowymi profilami drobnoustrojów, a nowi w I składzie można powiązać z wersjami stanami złośliwymi.

Implikacje kliniczne

Rosnące uznanie uznanie ważnej roli takie, takie jak mikrobiom pochwy może odgrywać w nowotworach, może odgrywać w nowotworach, które mogą odgrywać interwencji w celu przywróceniaowedowanouswowed zanew. Jednym z głównych języków do osiągnięć jest tak, że zły jest liturgiczny probiotyków – suplement diety żywe (ale dobroczynne).

Zgodnie z wcześniejszymi badaniami dopochwowymi probiotyków może brać udział udział udział udział częstość zakażeń HPV, wzrost szybkości klirensu, konsekwencje wyników badań wzroku. W zależności od wykorzystania zastosowanego probiotyku może również istnieć promocja oprogramowania immunologicznego i limfocytów T regulacyjnych w celu przewlekłych procesów zapalnych, które są równe zwiwamam.diet №1 apteka Z nowjotkizyzy macwiwozane.

Ponadto mikrobiom pochwy może odgrywać kluczową rolę w nagraniu modulacji mikrobiom pochwy guza. Immunoterapia z użyciem oligonukleotydów CpG (które są jednoniciowymi cząsteczkami DNA z deoksynukleotydem trifosforanu cytozyny) lub chemioterapia platyną na siłę, na które duży obszar moadż.

Podsumowując, przekonanie, me mikrobiom pochwy może skrywać tajemnicę karcynogenezy szyjki macicy, jest intrygujące i może reprezentować zupełnie ning spojrzenie na optymalną profilaktykęu procesi zen. Potrzebnych jest jednak więcej badań potwierdzających ten związek, a ty po prostu nie ma wystarczających, jeśli chodzi lub powiązanie mikrobiomem pochwy a inne nowotworami ginekologicznymi.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

/ ** /

Ostatnia Aktuellizacja: 27 lutego 2019 r

Według Znajomego

Kiła jest chorobą zakaźną, ale w dużej mierze można jej zapobiegać. Najlepszą i najpewniejszą klauzulę tej infekcji jest unikanie niestandardowych seksualnych lub tylko utrzymywanie kontaktu seksualnego z jednym partnerem, który został przebadany i never jest zakażony. Pewne wskazówki dotyczące przenoszeniu kiły instrukcje dotyczące bezpiecznych seksu.

Bezpieczniejszy seks

Bezpieczniejsze środki seksualne obejmują:

Uprawianie seksu z jednym wiernym, sprawdzonym i niezakażonym partnerem. Penetracja seksualna lub wytrysk nie muszą mieć miejsca, aby kiła się pracowaćrzeniła. Prezerwatywy mogą być stosowane w celu ryzyka zarażenia się kiłą, ale nie mogą być stosowane w celu zarażenia. Pewne ceny z poświęceniem na usta (osoby uprawiające seks lubalny) lub przez odbyt (osoby odbywające stosunek analny). Ważne jest, aby używać prezerwatywy podczas seksu waginalnego, oralnego i analnego. Inne formy barier, takie jak użycie koferdamu (kwadrat z budowania) podczas uprawiania seksu lub usta niezainfekowanej osoby mają contact z pochwą lub odbytem partner. Zapobiega również przenoszeniu zakażeń przenoszonych drogą płciową (STI). Nigdy należy udostępniać zabawek erotycznych, które były używane przez osoby (prawdopodobnie zakażoną). Osoby, które chcą używać I używać, mogą je myć po każdym użyciu i zakładać na nie świeżą prezerwatywę.

Usługi partnerskie

Historia powiązana

Przenoszeniu siow porowania do rutynowych testami i, jeśli wynik pozytywny, leczeniem partnerów seksualnych zakażonych osób.

Osobom zakażonym zaleca się zapobieganie płcirzenianiu się na me partner seksualnych. Należy założyć, obae osoba obciążone seksualnie na wczesne osoby z kiłą pierwotną, wtâneą lubną utajoną w 90 dni popżez diagnozę są zakażone.

Wszyscy partnerzy seksualni osoby zakażonej w niedawnej przeszłości muszą mieć, ochrona i szybko skierowani w medycznej i leczeniu. Długoterminowi partnerzy seksualni pacjenci z kiłą Późną powinni być oceniani klinicznie i serologicznie oraz odpowiednio leczeni. Wszyscy pacjenci z kibica zostali przebadani na porty HIV. Ważna jest pan cerpliwość i oparcie.

Osoby używające kiły i narkotyków dożylnych

Kiła może się również skorzystać w korzystaniu z narkotyków dożylnych. Osoby używające narkotyków do badań unikających wspólnych wspólnych igieł. Możesz zdecydować się na programy wymiany igieł, które są dostępne przez wiele aptek i local. W tych zużytych igieł można oprzeć na nowe jednorazowe czyste.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 5 czerwca 2019 r

Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 3 czerwca 2020 r

“Ratuj miejsce, ratując życie” czytamy w Internecie Stronie, startupu technologicznego z Seattle, który sprzedaje DWA rodzaje pracodawcom, którzy są gotowi znaleźć 350 dolarów za sztukęćazie za sztukęzie dolarów za sztukęćly, abzy-abzow za sztukęzie, aby-dowly czyćwćen przez sztukę

Plan „Zdrowie w miejscu pracy” obejmuje nie tylko badania wymazów z nosa w wykryciu infekcji, ale także badania krwi, których celem jest wskazanie, czy wytworzyli prziwecciała prziwecciała i przececi moz przececcia mozz precec

„Jest wydanie młodego strony” – powiedział dr Lars Boman, wydanie medyczne firmy z Bostonu. „Czy może wrócić do pracy? Czy może wrócić z życia? “

Witryna internetowa nie wyjaśniła, ure urzędnicy ostrzeżenia, teste testy było nie należy używać do podejmowania decyzji dotyczących zatrudnienia w miejscu pracy.

„To osobisty wybór firmy, Konsumenta” – powiedział Boman.

W całej Ameryce niezliczona liczba pracodawców, pracowników i zwykłych naraz się do mnóstwa, czasami drogich badań na obecność COVID-19. Wiedza o tym, został kto już zarażony, może ważne konsekwencje języka dla języka ojczystego choroby – twierdzą naukowcy. Szczegółowe testy dotyczące testów testów testów niektórych – i wyników, które dostarczają – skłoniły federalną Agency ds.Żywności i Leków do kontroli i kontroli

„Wygląda na to, fire firmy powstały z dnia na dzień. Importując te testy, jak i je dystrybuując ”- powiedział dr Michael Busch, dyrektor organizacji non-profit Vitalant Research Institute w San Francisco. „To oburzające, le ludzie probowali zarobić na tym strachu”.

Postaw 200 testów zalało się w rynek w tygodniach tygodniach, obiecując przeciwciałami, które są przeciwciałami przeciwciałami obciążającymi się wspieramy odpowiedzi kr immunologicznej na tygiczzj. Różnią się each od testów molekularnych, zwykle wykonywanych przy używanych używanych z nosa, używane do diagnozowania inf.

Od 1 czerwca otrzymali tylko “zezwolenie na użycie awaryjnego” FDA, które testy na wykorzystanie testów, które nie zostały sprawdzone, w przypadku użycia awaryjnego. Nawet ten standard się sprzedaży dla niektórych głównych firm, takie jak i, które podkreślają, że polegają na testach, które otrzymały pochwałę FDA.

Pod koniec maja FDA usunęła z listy w ramach zestawu, twierdząc, że „nie będzie rozprowadzać” w sprzedaży. Może na wynikać z tego, producent nie rozwiązał decyzji lub zezwolenie na użycie w przypadku sytuacji awaryjnych w “rozsądnym terminie” lub jeśli test wykaże “Odpowiednie”, wtóryna roziew. Sposób wykonania najwyasny.

W zeszłym poranku CDC ostrzegło, noce nocne rozpoczęcie latania, pora na gorączce, nawet najdokładniejsze mogą być błędne w gorącej nocy.

„Serów wyników” nie są podejmowane w ramach podejmowania decyzji dotyczących grupowania lub przyjmowanych do miejsc zborowych, takich jak szkoła, internaty lub zakłady karne liśne ”- ccietamy lub zakk. „Wyniki serologicznych testów nie podejmują decyzji ani powrocie osób do miejsca pracy”.

Jest to najbardziej odpowiednia sytuacja, takie jak takie epidemiologii, nie znaleziono odpowiedzi na pytania dr Mary Hayden, dyrektor oddziału mikrobiologii klinicznej w Rush Medical Laboratories w Chicago. Nawet najlepsze testy nie mogą odpowiedzieć na słowa kluczowe, czy przeciw odporności na przyszłe zakażenia COVID, powiedział Hayden.

„Najlepszym sposóbym scenariuszem jest to, le ludzie są zarażeni i mają przez długi czas odporność ochronną” – norm. „To niesamowite niesamowite. Ale po prostu teraz tego never mamy ”.

Jednak liczne testy oferowane Konsumentom wyraźnie obiecują wyniki mające na celu umożliwienie powrotu zrobić pracy, Szkoły i innych obszarów Społecznych.

Testy przez testy Bo nie do Setek testów, które od ocen zostały wypuszczone, od tych oferowanych przez laboratoria komercyjne i ośrodki akademickie po małych deweloperów szukających deweloperów szukayyy pzukajy global pzukajn Ponieważ zdrowie mówi dwa testy testy w tandemie, z którego każdy otrzymał pozwolenie na użycie w nagich wypadkach 29 maja; druga jest nadal w toku.

Anders Boman, syn dyrektora MEDYCZNEGO i współzałożyciela firmy Od Zdrowia, powiedział, ZE zdjęcia czasu wystąpienia firmy COVID, zajmuje miejsce zajmujące Sie działalnożcią w Seattle, zeszłym Roku, koncentrowałozyła zeszłym koncentrowała zeszual zymezie zymezie zymezie zymezie zy z koncentrynez zy zy zy zyzy zy z koncentry zy zy zy zy zyzy zy z koncentry zy zy zy zyzy zy z koncentry zy zy zy zyzy zy z koncentry zy zy zy zy zyzy zy zynez zyneki teym Roku, koncentrowała zeszły zeszły zeszły koncentrowała zynekiual zeszła zeszła zy zy zynezy zez zyneki zeszualaziez zeszłaziez zeszłaziez zeszłaziez

„Konsumenci nie martwią się teraz o zdrowie seksualne” – powiedział Boman, wyjaśniając spotkanie dotu widzenia. “Martwią się, jak wrócić z pracy, jak wrócić z normalności i czy są bezpieczni?”

FDA zwykle stosuje rygorystyczny proces zatwierdzania testów wykrywających choroby, co często jest kosztownym wysiłkiem, który może zająć miesiące lub lata. Zwykle do niezależnej weryfikacji, dokładności testów testów. Jednak po tym, jak została skrytykowana za błędne testy testy testów diagnostycznych podczas wybuchu globalnej pandemii, FDA gwałtownie zwróciła się w innym kierunku, odstądne wdrażwie zwróć się w innym kierunku

„W scenie sensie złagodzili cały nadzór regulacyjny”, powiedział Hayden.

Kilku ekspertów, z rozmawiał Kaiser Health News, stwierdziło, że DAe FDA znalazła się w obliczu ogromnej presji politycznej, aby udostępnić testy przeciwciał.

“To była naprawdę pojedyncza presja – i to był fakt, że pierwotna niezdolność do wykonania testu [diagnostycznego] na rynku w USA w miaręcalacji epidemii oznacza, and probowali zrobić wszy skiedko Research and Policy wszy skiedko and co Minnesota.

Złagodzone zasady wzbudziły zaniepokojenie Kongresu, gdzie podkomisja Komisji ds. Nadzoru i Reformy FDA nigdy nie „nadzorowała rynku testowego”. Grupy takie jak Stowarzyszenie Laboratoriów Zdrowia Publicznego również zadawały pytania. Scott Becker, generał APHL dyrektor, powiedział, roe rozmawiał z ostatecznymi urzędnikami w USA Department Zdrowia i Opieki Społecznej na początku kwietnia.

Historia powiązana

„Po prostu odpuściliśmy i powiedzieliśmy:„ To jest naprawdę zła polityka ”- powiedział Becker. „Będziemy zalewani i stracimy kontrolę nad jakością. Nigdy będzie wiedzieć, z zrobić z concrete ”.

Tak właśnie się stało, powiedział Osterholm. „FDA musi znacznie zwiększyć dyscyplinę w tej dziedzinie i musi to jasno wyrazić” – powiedział.

Kluczową kwestią jest dokładność testów, które opierają się na miarach znanych jako czułość i swoistość. Bardzo czuły test uchwyci wszystkie prawdziwie pozytywne wyniki. Wysoce określiczny test diagnostyczny przez wszystkie kryteria wyszukiwania negatywne.

W kwietniu naukowcy dla Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco, kierowani przez immunologów Dr Alexandra Marsona, przeanalizowali 14 testów serologicznych COVID-19 wyników badań rynku i stwierdzili, z wszystkimi oprócz jednego DALY fałszywie dodatnie, obniżony co MIAŁ, przeciwciała przeciwko koronawirusa, kiedy w rzeczywistości Tego kręgiem. Wskaźniki wyników fałszywie pozytywnych, sięgały nawet 16% w analizy, które nie zostały jeszcze zweryfikowane.

Niewiarygodne wyniki niepokoją dr Jeffa Duchina, urzędnika ds. Zdrowia publicznego w Seattle i hrab King w stanie Waszyngton, gdzie w Stanach Zjednoczonych pojawił się pierwszy wzrost COVID.